Makijaż permanentny

makijaż permanentny Oferujemy Państwu szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych, indywidualnie dobranym do potrzeb skóry. Bogaty skład kosmetyków ACADEMIE i CHANTARELLE gwarantują najwyższa jakość wykonywanych usług. Dla spełnienia oczekiwań naszych klientów w trakcie każdego zabiegu oferujemy masaż dłoni w prezencie.

Makijaż permanentny

preau

Makijaż trwały pozwala uwydatnić naturalne piękno twarzy. Podkreśla walory urody i tuszuje jej mankamenty. Dzięki niemu nawet zaraz po przebudzeniu twarz jest wyrażista, a uroda subtelnie podkreślona . Idealny makijaż permanentny dostosowuje się wyrazem i barwą indywidualnie do urody tak, by nie był na pierwszym planie, a stanowił jej idealne dopełnienie. Zabieg poprawia kształt , symetrie i długość tuku brwiowego. Linia brwi przeprowadzona prawidłowo pozwala uzyskać łagodny wyraz twarzy. Dzięki lekkiemu uniesieniu kreski możemy skorygować opadające powieki. Delikatne wyciągniecie końców łuku brwiowego doda twarzy nieco filmowego czaru, unikając przy tym teatralnej przesady. Makijaż permanentny poprawi kształt ust. Pomoże je delikatnie powiększyć i wzmocnić ich kolor. To wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla osób zapracowanych i aktywnych – makijaż trwały w przeciwieństwie do tradycyjnego , nie wymaga poprawek w ciągu dnia i nie rozmazuje się podczas ćwiczeń czy pływanie na basenie.

 

Opis zabiegu:

W naszym Instytucie pracujemy na profesjonalnym sprzęcie posiadającym certyfikaty produkcji niemieckiej spełniającym wymagania najwyższej jakości i wysokiej klasy PURABEU. Zabieg polega na wprowadzeniu przetestowanych alergicznie najdelikatniejszych pigmentów za pomocą igieł do akupunktury . Dzięki zastosowaniu miejscowego znieczulenia zabieg jest całkowicie bezbolesny. Efekt średnio utrzymuję się od 2-5 lat , jednak trwałość zabiegu uzależniona jest od typu skóry pacjeta . Używane przez nas pigmęty i akcesoria posiadają dermatologiczne certyfikaty jakości które są zgodne z przepisami prawnymi i wymogami higieny.

 

USTA
BRWI
OCZY

*W cenie zbiegu wliczone są dwie wizyty , które mają na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów.